Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

Časový harmonogram

DEN 1.NEDĚLE

 

13:30 - 14:30      PŘÍJEZD A UBYTOVÁNÍ ÚČASTNÍKŮ

15:00 - 16:00      OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ KEMPU

16:30 - 17:45      TRÉNINK

18:30 - 19:00      VEČEŘE

19:00 - 21:00      SEZNAMOVÁCÍ HRY

 

DEN 2.PONDĚLÍ

 

7:30                       BUDÍČEK

08:00 - 08:30       SNÍDANĚ

09:00 - 09:15       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

09:15 - 11:15       TRÉNINK

12:00 - 12:30       OBĚD

12:30 - 14:00       ODPOLEDNÍ KLID

14:00 - 14:30       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

14:30 - 16:30       TRÉNINK + SOUTĚŽĚ

16:45 - 17:45       REGENERACE (VÍŘIVKA)

18:00 - 18:30       VEČEŘE

19:00 - 20:30       HRY, ZÁBAVA + TURNAJ (STOLNÍ TENIS, BADMINTON)

21:00                     2. VEČEŘE

21:30                     VEČERKA

 

DEN 3.ÚTERÝ

 

7:30                       BUDÍČEK

08:00 - 08:30       SNÍDANĚ

09:00 - 09:15       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

09:15 - 11:15       TRÉNINK

12:00 - 12:30       OBĚD

12:30 - 14:00       ODPOLEDNÍ KLID

14:00 - 14:30       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

14:30 - 16:30       TRÉNINK + SOUTĚŽĚ

16:45 - 17:45       REGENERACE (VÍŘIVKA)

18:00 - 18:30       VEČEŘE

19:00 - 20:30       HRY, ZÁBAVA + TURNAJ (STOLNÍ TENIS, BADMINTON)

21:00                     2. VEČEŘE

21:30                     VEČERKA

 

DEN 4.STŘEDA

 

7:30                       BUDÍČEK

08:00 - 08:30       SNÍDANĚ

09:00 - 09:15       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

09:15 - 11:15       TRÉNINK

12:00 - 12:30       OBĚD

12:30 - 14:00       ODPOLEDNÍ KLID

14:00 - 14:30       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

14:30 - 16:30       TRÉNINK + SOUTĚŽĚ

16:45 - 17:45       REGENERACE (VÍŘIVKA)

18:00 - 18:30       VEČEŘE

19:00 - 20:30       HRY, ZÁBAVA + TURNAJ (STOLNÍ TENIS, BADMINTON)

21:00                     2. VEČEŘE

21:30                     VEČERKA

 

DEN 5.ČTVRTEK

 

7:30                      BUDÍČEK

08:00 - 08:30       SNÍDANĚ

09:00 - 09:15       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

09:15 - 11:15       TRÉNINK

12:00 - 12:30       OBĚD

12:30 - 14:00       ODPOLEDNÍ KLID

14:00 - 14:30       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

14:30 - 16:30       TRÉNINK + SOUTĚŽĚ

16:45 - 17:45       REGENERACE (VÍŘIVKA)

18:00 - 18:30       VEČEŘE

19:00 - 20:30       HRY, ZÁBAVA + TURNAJ (STOLNÍ TENIS, BADMINTON)

21:00                   2. VEČEŘE

21:30                   VEČERKA

 

DEN 6.PÁTEK

 

7:30                      BUDÍČEK

08:00 - 08:30       SNÍDANĚ

09:00 - 09:15       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

09:15 - 11:15       TRÉNINK

12:00 - 12:30       OBĚD

12:30 - 14:00       ODPOLEDNÍ KLID

14:00 - 14:30       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

14:30 - 16:30       TRÉNINK + SOUTĚŽĚ

16:45 - 17:45       REGENERACE (VÍŘIVKA)

18:00 - 18:30       VEČEŘE

19:00 - 20:30       HRY, ZÁBAVA + TURNAJ (STOLNÍ TENIS, BADMINTON)

21:00                   2. VEČEŘE

21:30                   VEČERKA

 

DEN 7.SOBOTA

 

8:00                      BUDÍČEK

08:30 - 09:00       SNÍDANĚ

09:15 - 09:30       PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

09:30 - 11:45       ZÁVĚREČNÝ TURNAJ VE FOTBALE

12:30 - 13:00       OBĚD

13:00 - 14:00       OFICIÁLNÍ UKONČENÍ KEMPU + ODJEZD