Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

4. den

 

06.07.2015

 

Dnešek proběhl nad očekávání. Po snídani jsme vyrazili do zdejší Zámecké jízdárny shlédnout některé druhy, pro děti již vymřelých, zvířat. Vzhledem k tomu, že si trenér Miloš na jízdárně nevšiml, že se dotýká elektrického ohradníku a jal se pohladit příchozího koně, tak se poměli elektrickým výbojem oba dva, jak kůň, tak trenér :-):-)

 

Cestou zpět děti okoštovali zdejší železitou léčivou kyselku, která samozřejmě všem chutnala :-):-). Na oběd svíčková a někteří opravdu předvedli, že umějí papat, najednou jim nevadilo více knedlíků :-):-):-). Po náročném obědě si někteří z kluků vyzkoušeli biatlon, náš jelen v pozadí za terčem okusil příchuť olova :-):-) Po náročné soutěži jsme se vstříc Českým drahám vydali do Suchdolu  poházet akrylátovými koulemi na vyfrézované pinčlíky. Cestou nám z davu vyletěla jedna krásná „kdo tu vypustil priezkumníka?“ Samo „ja nie, ja iba zvedavca“

 

Po návratu jsme se vrhli na večeři a sportovní hry v podobě čínského tenisu a nohejbalu, ve kterém nejmladší tým „kulukuku“ ve složení Tobi Horvát a Marek Truchly vůbec nezajímaly výsledky, ale co jim kdo slíbil za ovlivnění výsledku :-):-):-), nicméně je třeba podotknout, že byli velmi těžkým soupeřem. Před večerkou Marek Truchly „pán trenér na pokoj nechoďte, chalani tam robia diskotéku“ trenér Miloš „a ženy máte Marek?“ Marek „ty prijdu o pol jednej“ :-):-):-)