Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

3. den

 

05.07.2016

 

Třetí den po těžším vstávání díky narůstající únavě děti posnídali a opět jsme se vrhli do pobíhání po hřišti mezi nafukovací panáky, plastové mety, zapichovací tyče a další fotbalové pomůcky, bez kterých by se dnes již fotbalový trénink neobešel. Vzhledem k tomu, že jsme měli naplánovaný po obědě odjezd na bazén do Nového Jičína, tak nás trošku potrápila paní kuchařka s obědem, jelikož nám ho dovezli asi o deset minut později, což u přesně naplánovaného časového harmonogramu trenéra Zdeňka, po vzoru japonských drah, začalo vyvolávat v jeho tváři mírnou nervozitu :-):-):-) , kterou uklidnil až řidič autobusu, který přijel takřka s prázdným kočárem.

 

Na koupáku v Novém Jičíně, bylo jako vždy skvěle, voda skvělá, krásných 26 stupňů, pozn. Vavři, že ta voda má asi jenom 12, holý nesmysl, nanuky tam neplavaly. :-):-) Samozřejmě, jako vždy na koupališti jsme zaznamenali jakési vtípky, no třeba Tomáš Jakubík na adresu trenéra Tomáše poznamenal, že on se utopit nemůže, protože je vysoký. Potom tentýž hráč utekl po pravém křídle, se slovy mířenými k trenérovi Tomášovi „pan trenér, jaků máte výšku“, trenér Miloš skóroval po milimetrovém centru „on ji teprve dodělává.“ Po krátkém výletu na novojičínské náměstí, kde jsme navštívili místní vyhlášenou cukrárnu (pozn. nebudu jí dělat reklamu stejně je tam jenom jedna :-)) k malému občerstvení v podobě kopečkové zmrzliny, kterou si nejrychleji užil Boča, jelikož „přišel, koupil, vyšel, spadla a stál znovu“ :-):-), potom již jen na vlak s přestupem v Suchdole, kde se trenérům konečně povedlo děti dovést na správný vlak, ne jako první turnus, kde trenér Miloš musel zůstat na ubytovně kvůli jednomu z nemocných dětí a trenéři se při návratu v Suchdole kochali architekturou prvního nástupiště mezitím co vlak odjel z nástupiště třetího :-):-):-)

 

Po večeři se naplno rozjel volný program, ve kterém  kromě fan zóny děti využili i připravený kvíz ve skupinách, ve kterém jsme se dozvěděli opět mnoho zajímavostí, třeba, „že by děti chtěli mladší trenéry“,  mezi hezké odpovědi patřila i ta, kde měli děti odpovědět, aby vyjmenovali ptáky co nelítají, no nevím ptáka „Evu“ nikdo z trenérů nezná :-):-), pokračovat budu až druhý den večer, jelikož mě trenér IT technik upozornil, že status na facebooku má omezený počet písmem, samozřejmě jsem poznamenal, že by to kuliferda při vkládání mohl rozdělit na polovinu, čemuž se zasmál, takže asi ví jak to má udělat………. :-):-):-)