Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

2. den

 

27.06.2016

 

Ale, ale, tak je za námi druhý den. Nicméně děti vůbec nezaháleli a již dopoledne proběhla první jomácká tréninková jednotka, kterou si děti užili. Nicméně musím podotknout, že oproti předcházejícím ročníkům se našemu IT technikovi a trenérovi Tomášovi v jedné osobě velice daří a podařilo se mu smazat nějaké fotky, což jsme samozřejmě my druzí trenéři potom zase museli dohnat, chvilku to vypadalo, že zavaříme fototechniku :-), ale vše dopadlo k prospěchu věci, jinak Tomovi co se týče IT techniky, dá se říci hoří i voda :-) :-). Odpoledne se nám trochu zakabonilo, ale odtrénovali jsme co bylo v plánu, potom nás na hřišti ještě stihl lehce osvěžit letní deštík. Po tréninku si šli děti užívat balneo nádrž s bublinami. Po večeři jsme si udělali lehký „little helium team-building“, u kterého se řehtali nejen trenéři. No samozřejmě nesmíme zapomenout na hlášky ratolestí:

  1. Si trenér Tomáš sedí u své IT střižny sleduje co týden dal, najednou se ozve z videa smích, naproti trenérovi sedí jeden nejmenovaný Karel Michlík, který přiběhne k trenérovi a říká: „Co to je pane trenére? Karle nic pro tebe.“ trenér Miloš „Karle to jsou holky od trenéra Tomáše“ Karel….. „pane trenére vy máte nějaké holky?“ :-)

  2. Večerka………….pokoj č.10 opět trenér Tomáš, ten to dnes přitahoval, že Tome???!  , abych mu tedy moc nekřivdil, byl jsem tam s ním :-) (tr. Miloš), upravujeme prťatům postele, běží normální komunikace a Tomáš (pozn. autora teď myslím toho malého), cosik poznamenal, na to trenér Tomáš „nějaký drzý, ne?“ Tomáš (menší) „po taťkovi nééééé..“ :-):-)

  3. Na otázku trenéra Zdeňka „Kolik má noha židlí“, Max Smetana „šest“ trenér Zdeněk „to mi musíš někdy ukázat“ :-)