Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

5. den

 

14.07.2016

 

Dnes nás, jako předchozí dny přívítalo nevlídné počasí, přesto jsme uskutečnili dopolední část kempu v telocvičně rozděleni do dvou skupin, Kluci si s chutí zpříjemnili prázdniny fotbálkem 3 na 3, a jelikož by se mohlo zdát, že si jen tak kopnou do mičudy, opak je pravdou. Byly k vidění krásné akce, fotbalové dovednosti jednotlivých hráčů a v druhé skupině i trenérů, kteří si čutli s klukama :­) :­) Před obědem trenér Danek stihl po vzoru stavitele Bořka v jednom pokoji opravit upadlou kliku způsobem „přišel, nasadil bouchl, drželo” :­) :­)

 

Na oběd nám kromě oploutveného obratlovce přistála kotleta od osádleného chrochtajícího obratlovce, což někteří ocenili. PO obědě byly na řadě dovednostní soutěže, které jsme stihli jen tak tak mezi jednotlivými dešťovými letními přeháňkami. Potom ihned následoval odchod a odjezd rušněm Českých drah do Suchdolu nad Odrou, kde si kluci pozhazovali během hry pár panáků na provazu a doslova zhltli pizzu, tu by mohli někteří asi každý den. Potom zpět do Jeseníku, kde nás rozmary počasí uváděli k šílenství, protože jsme do poslední chvíle nevěděli, zda se bude konat opékačka s rodičí. Nakonec rodiče i přes nepřízeň počasí přijeli. Musím zde zmínit paní Němčíkovou, která řekla, že ve 20:00 hod. Bude svítit slunko a světe div se, ono fakt v osm svítilo a na obloze nám vykreslilo pěknou duhu. Po útrapách s navlhlým dřevem se podařilo směsí napalmu :­) :­) založit táborák (my máme všechno) :­) :­)

 

Vzhledem k tomu, že se setmělo mnohem dříve a rychleji než předchozí dva turnusy fotbalového Joma Kempu byl závěrečný ohnivě střelecký výstup zase hezčí, tentokrát jsem nemusel hasit tu pátou slivku v prostřední řadě zleva vysazenou místním místostarostou v prostoru za hřištěm :­) :­) Večer kluci usnuli, jako by je do vody hodil :­)