Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

4. den

 

13.07.2016

Dnešní den nás znovu přivítal deštivě, proto dopolední část proběhla opět v tělocvičně. Počasí v posledních dnech, jako na houpačce, mění se z hodiny na hodinu. Dopoledního tréninku se samozřejmě aktivně zúčastnilo družstvo trenérů ve složení „Tomáš Vysoký, Daniel Široký a Zdeněk Bystrozraký“ :-):-) , reportáž probíhala za dozoru zkušeného reportéra televize JOMA Antonína Motýlka z prostoru žíněnek. :-):-)

 

Podle pohybu mužstva po hřišti, jakož i jeho samotného pojetí hry bylo vidět, že motorem a mozkem celého týmu byl trenér Staskevič , jelikož, jak říkáme my fotbalisti mladý trenér Tomáš „ještě neví“ a …. (nechtěl bych se nikoho dotknout se zenitem výkonu) trenér Zdeněk „už neví“ :-):-) a hned to na těch výkonech bylo znát. Konečně jsme se dostali s dětmi do večerky, která jen nese jméno „večerka“, jelikož je v provozu, skoro celodenně. Cestou jsme se zeptali našich nejmladších přátel, po našem pondělním uvedení do tajů slovenštiny, jakpak se nám řekne slovensky „čáp“. No odpovědi byly ledajaké, ale nejvíce nás zaujaly odpověďi „bocifác, bucifác, bociocas“, myslím, že by jsme mohli zavolat režiséru Troškovi. Trenéři si po obědě dopřáli kulturní vložku v podobě zpěvu nově vycházejících hvězd české pop music Šimona Drozda a Maxe Smetany, za což je porota odměnila došlými pohledy. (bude zveřejněno veřejno právní televizí JOMA na facebookových stránkách ) Následně nás čekal závod v biathlonu, kde svým ostřížím zrakem vynikl pouze Štěpán Vyležík, který svou nekompromisní pravačkou v terči vymetl krásnou 5. Zbytek závodníků nám sice pošetřil lesy, zato zase ohrozil chráněná volně žijící zvířata a býložravce v oboře ve směru střelby naší rychlopalné střelné vzduchovky s kumulativní olověnou střelou.

 

Při odpoledním tréninku jsme se zdárně vyhnuli projíždějící sekačce. Po večeři následovalo little helium party no. 3, což mělo mezi dětmi i napotřetí úspěch. Před druhou večeří by jste nevěřili, jak všichni byli hodní, a to stačí do televize (vzhledem k opětovnému dešti) pustit film o Ronaldovi, jako by je někdo přibil na židličky :-):-)