Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

3. den

 

12.07.2016

 

Dopoledne jsme se museli na tréninkovou jednotku přesunout do tělocvičny, jelikož až je to nemožné v Jeseníku nad Odrou asi po měsíci řádně pršelo, což ocenili nejen místní obyvatelé, ale také řádně vyprahlý ukrytý běžecký ovál kolem místního hřiště. Když jsou dobré podmínky i tráva roste, jako ve skleníku papriky, takže místní trávnikář musel opět nažhavit kosačku.

 

Aby toho kluci neměli málo, tak se na nás přijela podívat osobnost 3. turnusu JOMA kempu Radek Slončík, který krátce s klukama pobesedoval, kdy musel řešit nejsložitější otázku všech třech turnusů, myslím, že tu by neuhádl nikdo z vás „Můžete mi říct na jakém tenisovém hřišti se vám nejlépe hrálo?“, no hřiště ve Wimbledonu Radkovi zůstává stále snem, ale jak řekl v Porubě má nakročeno správným směrem :-):-) Kluci se potom zvěčnili s Radkem přes čočku našeho přístroje od Stevena Sassona do formátu jedniček a nul :-) :-) Když jsme se loučili s Radkem, tak jsme přivítali Českou televizi, takže místo toho, abychom my fotili děti na tréninku kameraman nás natočil pro jistotu všechny, takže sledujte stránky kempu, jelikož se v brzké době zdě objeví odkaz na reportáž ČT s naší maličkostí :-):-)

 

Po tréninku kluci hupsli do vířivky, Martin Němčík z ní po hlavě po schůdkách vyhupsl, nedají si říct a nedají. Výkon hodný Paula Belmonda :-):-):-) Odpoledne bylo věnováno sportovním aktivitám v naší fan zóně.