Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

2. den

 

11.07.2016

 

Dneska jsme podle internetové služby Aladin a Radar měnili program JOMA kempu, myslím, že jsme udělali móóóóć dobře. Po ranním tréninku v již poněkud trošičku větší teplotě, což klukům prospělo, jelikož někteří ze sebe vypotili noční ptákoviny :-):-) Některým nestačila ani láhev na pití co si s sebou nesli, neboť se s vodou chytře polévali, ale než jim voda stekla z hlavy ke gumě na trenýrkách byla fuč. :-)

 

Po obědě, na který nám byla servírovaná žemlovka, a některé děti se nám snažili namluvit, že žemlovku nejí, no v dnešní době internetu a mobilních telefonů, zkouška dobrá nic méně neúspěšná. :-) Potom šupky hupky na bazén do Nového Jičína, kde bylo zase samozřejmě dobře, ale tentokráte co se týče návštěvnosti, dá se říci „skoč do vody a trefíš si jednoho návštěvníka bazénu“. Cestou do Nového Jičína jsme se rozdělili na dvě skupiny a to z důvodu předchozí zkušenosti z 1. turnusu, kdy nás nechtěl v hojném počtu naložit řidič místního autobusového dopravce, tentokrát jsme na něho vyzráli pod dohledem místních hnízdících bocianov. Ještě před odjezdem mladší skupiny si kluci na zastávce autobusu rozdělili místní slečny se slovy „ta v černých botách je tvoje atd.“ a nebylo to zrovna, že by je neslyšely :-):-).

 

Po návratu se kluci snažili být neúnavní, tak opět odehráli turnaj ve florbalu, před kterým také proběhl podmínečný úklid pokojů, jelikož po návratu z bazénu, to někde vypadalo hůř než po řádění kobylek na kukuřičných polích v Americe. Ještě bych dodal jednu hlášku z předchozího dne od Matthew Strnada při večeři (kuřecí plátek s rýží) „já jsem vegetarián, jím jen mleté maso!“ dobrý pokus, maminka to vidí úplně stejně, jako trenérský tým :-):-):-)…….