Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

3. den

 

07.07.2015

 

Tak už tady déle než týden sleduji letovou zónu zdejších bocianů, no musím říct, že mamka domů přilítá těsně po 21, taťka až kolem 21:30, no hlavně se mě neptejte, jak jsem poznal, že to první byla bocianice………:-D :-D.

 

Tak, abych se vrátil k dnešnímu dni, ranní trénink výborný, však jste to viděli, cosi jsme poběhali, poskákali, pokopali, potom popapali, však byla svíčková :-) a hurááááááá, na bazén do Nového Jičína, těsně před bazénem se mi začala lepit podrážka k zemi, nevím, jestli to bylo tím vedrem, nebo tam někdo vybabral šťávu :-). Co se týče bazénu, tak zde máme několik postřehů, hlavní je ten, že trenér Tomáš má nepromokavý telefon (zřejmě STS Chvojkovice Brod), potom byl k nezastavení, dále už víme, že někteří rodiče nám dost věcí zatajili, prý děti neumí plavat a bojí se hloubky, ha ha :-) , to jsme viděli, jsem měl pocit, že jsem na bazénu s delfínama :-).

 

Potom opět cesta zpět do Jeseníku nad Odrou, jó abych nezapomněl, cestou z NJ do Suchdola jsem potkal jednoho suchohřiba, byl velmi šťastný, že ještě nepršelo :-D:-D, děkuji ČD za krásný zážitek. No a samozřejmě zde máme od ratolestí nějakou tu hlášku, sem říkal, že číháme:

 

Luki Coufal: „Pane trenére, dnes jsme hráli jednu hru a já jsem všechny tři vyhrál.“

 

Jakub Vančura: Trenér Daniel kontroloval před večerkou pokoje, kde byl Carlos upozorněn, aby se převlékl do pyžama, samozřejmě se styděl, tak mu trenér Daniel vysvětlil, že již nějakého toho chlapa, ba i holku nahou viděl, v tom se ozval Kubík „Jak to vypadá“ :-D :-D