Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

2014 - první turnus 29.6. - 4.7.

           - druhý turnus 6.7 - 11.7

 

 

Fotogalerie

Fotky z tohoto ročníku si můžete prohlédnout zde:

Videa

Videa z kempu můžete shlédnout na youtube

 

  • youtube
Ohlédnutí za dny
1.turnus

1.den

2.den

3.den

4.den

5.den

 

2.turnus

1.den

2.den

3.den

4.den

5.den

 

Ohlasy rodičů

 

"Kluci diky bylo moc fajn ,pristi rok jedeme zase :-)"

 

"Velice pěkně zorganizovaný kemp. Děkujeme trenérům za mnoho fotografií a komentáře. Ríša je hodně spokojený. Tak jestli to vyjde, příští rok nashledanou."

 

"Mockrát Vám trenéři za Adama děkuji, užil si skvělý týden, přesto, že ho opět zradil kotník....je nadšený a moc spokojený:) díky...ty historky, které mi líčil hned v autě - myslím, že bude mít na co dlouho vzpomínat. Prý byla s trenérama šílená sranda :))"

 

"Pánové, byli jste vážně skvělí!!! Bráška přijel absolutně nadšený a my jsme z historek taky unešeni  pokračujte v tak skvělé práci!!"

 

"Nemohly by příští rok jet i postarší sestry malých fotbalistů? Dle fotek jste to měli báječně zorganizované :-) jste skvělí :))"

 

"Dekuji za kluky,super to bylo!!!"

 

"Páni trenéři,perfektní kemp a pro kluky super program,Díky za to."

 

"No nazdar,vidím,že makají a skvěle se u toho baví,velká pochvala trenérům.Perfektně zorganizované a i další fotky super."

 

"Děkujeme za Andrého. Užil si s vámi krásných 5 dní. Taky uvažoval o 2. turnusu, ale časově nám to už nevyjde. Tze přejeme krásné počasí, aktivní děti a dobrou náladu."

 

"Ja sa tiež pripájam a dík za všetko. Deti boli spokojné, aj napriek počasiu ste to zvládli na jednotku!! Tešíme sa o rok ! :):) Oslava bola úžasná!"

 

"Já vám taky moc za vše děkuji kluci si to tam užily"

 

"Taky chci poděkovat trenérům za super (Joma Kemp).Frydasovi se opět moc líbil. Příští rok jede určitě zas."

 

"Milí trenéři tak je tady konec prvního turnusu a já bych Vám tímto - a myslím si, že můžu mluvit za všechny rodiče - ráda poděkovala a sklonila poklonu před tím, jak úžasně jste měli tento rok naplánován a hlavně neuvěřitelně vylepšen jak harmonogram, aktivity, výlety apod, tak hlavně ten nápad s barevným odlišením 4 týmů a posléze také sjednocení trik, když jste jako Modrásci vyrazili na nějakou "akci" :-))) Pohodová atmosféra - i přes nepřízeň počasí - byla z fotek cítit, bylo vidět, jak si to kluci užívají. A co hlavně - myslím, že následující komentář bude mluvit za vše. Vracíme se tak domů, zatáčíme skoro do naší ulice a v tom Toník koukne z okna a prohlásí - TO UŽ JSME TADY?! JÁ CHCI NA KEMP!!! :-))) Takže více asi netřeba komentovat to, jaké úžasné vzpomínky a zážitky v těch našich fotbalových nadšencích zanechal týden s Vámi :-))) Takže ještě jednou - VELKÝ DÍK, ODPOČINKOVÝ VÍKEND A HODNĚ SÍLY, PEVNÝCH NERVŮ A SUPER DNŮ S DALŠÍ VÁRKOU MALÝCH-VELKÝCH FOTBALISTŮ :-))) KRÁSNÉ PRÁZDNINY VŠEM" přejí Šárka, Tony, Vítek