Generální Partner

Partneři

© 2019 by JOMA kemp created with Wix.com

2013 - první ročník

 

 

Fotogalerie
  • rajce.png

Fotky z tohoto ročníku si můžete prohlédnout zde:

Videa

Videa z kempu můžete shlédnout na youtube

 

  • youtube
Ohlédnutí za dny
Ohlasy rodičů

"Moc dobrý kemp. Můžu všem doporučit. Příští rok jedeme zase."

 

"Ondra neustále básní o kempu :-).Bylo prý perfektně a trenéři hodní...příští rok jedeme určitě znova .Díky moc :-)"

 

"Taky ještě jednou velký dík za skvělé dny plné spousty nových věcí, zážitků, zábavy. Tony se neskutečně rozpovídal, bylo na něm vidět velké nadšení, pořád se mu vybavovaly nové a nové zážitky, hned večer samo sebou jsem opět musela absolvovat další dávku fotbalu s ukázkami, co vše se musím i já - coby parťák - ještě naučit :-))) takže už jen díky tomu vím, že je Tony opět doma a mé nohy jsou opět jedna velká modřina. Přejeme všem krásné prožití prázdnin a za nás už teď můžu říct, že se těšíme na další ročník :-)))))"

 

"A my ďakujeme za všetko, deti boli spokojné, majú veľa zážitkov. Tešíme sa o rok!"

 

"Děkujeme trenérům za perfektně zorganizovaný fotbalový kemp a hlavně spokojenost dětí. :-)"

 

":-))) tak ty hlášky jsou tak na vydání speciální Joma kemp edice :-))) Nicméně - myslím, že my rodiče můžeme vážně smeknout a poděkovat za všechny ty krásné momentky a videa těch našich malých fotbalistů a také za to, že pohled na spokojené děti je opravdu ten nej, takže hurááááááááá na další ročník :-))) ještě jednou velký dík, vážně skvěle zorganizované do posledních detailů :-)))"

 

"Myslím, že decká ....aj vy, budete mať na čo spomínať:-)))))) Ešte že robíte tie medzinárodné tábory. Čo bolo pre nás kedysi normálne, sa pre naše deťúrence stáva rarita. Vlastne výhoda- budú ovládať ďalší cudzí jazyk:-)A čo tak kapusta(zelí) , ťava(velbloud), slimák(hlemýžď)?Sorry...Učka má prázdniny:-)"